Про нас

Благодійний фонд «Джерело єдності» виріс із звичайної волонтерської ініціативи, яка відчувала потребу у розвитку благодійності та волонтерства, прагнула становлення відповідального і толерантного суспільства в Україні та невідкладної допомоги тим, хто найбільш цього потребує.

Головними завданнями створеного нами фонду були визначені досить прості та зрозумілі речі. По-перше, знайти людей, які готові допомогти, та використати їхнє бажання правильно, відповідально та ефективно. По-друге, доцільно та оптимально розпорядитися можливостями. Відповідально та з максимальним результатом використовувати всі наявні ресурси. Створити середовище мотивованих небайдужих громадян. Наповнити це середовище абсолютно відкритою та прозорою атмосферою реалізації наших заявлених намірів, атмосферою довіри та співчуття. Завжди пам'ятати, для чого створено цей фонд.

Гуманітарна місія, як головний напрямок діяльності нашого фонду:

  1. Усестороння допомога постраждалим цивільним мешканцям міста Запоріжжя та міста Харкова, Запорізький та Харківської областей, представникам вразливих верств населення.
  2. Допомога вимушеним переселенцям та іншим особам, які внаслідок бойових дій потрапили в регіони Запорізький та Харківської областей та опинились на межі виживання.
  3. Допомога місцевим органам влади по виконанню громадських робіт спрямованих на ліквідування наслідків обстрілів, руйнувань будівель, інфраструктури та пошкоджень мереж життєзабезпечення міст. Допомога у будівництві наметових містечок та інших громадських міст для потреб переселенців. Допомога в організації гуманітарних коридорів та їх забезпечення на шляху пересування автотранспорту. Допомога у пошуку зниклих цивільних мешканців. Допомога у ремонті на улаштуванні бомбосховищ.
  4. Усестороння допомога іншим фондам, волонтерським та громадським організаціям які працюють в регіонах Запорізький та Харківської областей.
  5. Поширювання в медійному та інформаційному простору особливо важливих соціальних питань наших громад.
  6. Інформаційна і практична підтримка окремих громадян, які бажають долучитися до благодійної та волонтерської діяльності.

Ми вдячні всім кому не байдужа війна в Україні, хто допомагає фінансово, матеріально та особисто, як волонтер. Роблячи добровільні пожертвування, Ви вносите суттєві благі зміни в своє життя та оточуючих Вас людей, Ви змінюєте майбутнє України!

Долучайтеся до нашої благодійної ініціативи, більш того, до визвольної боротьби нашої Країни. Разом з нами розвивайте волонтерський рух. Приєднуйтесь до ідей добра, милосердя, співчуття. Не залишайтеся осторонь!

Залучаємо усіх небайдужих жителів наших міст до участі у проваджених нами благодійних та волонтерських програмах. Нам потрібно багато друзів, багато партнерів та ще більш помічників!