Партнери

Ми прагнемо знаходити партнерів скрізь, серед бізнесу, органів влади, медіа чи інших благодійних фондів та організації. В основі наших партнерських відносин використовуємо підхід, заснований на спільних цінностях та принципах.

Благодійний фонд «Джерело єдності» усвідомлює важливу роль бізнесу в довготривалих гуманітарних проектах. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними та національними компаніями, малими та середніми підприємствами. Разом ми створюємо партнерства, які використовують сильні сторони корпоративного сектору в вирішенні найскладніших гуманітарних завдань.

Підтримка від корпоративних та бізнес-партнерів допомагає нам досягати цілей максимально дієво та ефективно. Особливо сподіваємось на партнерство та допомогу від безпосередніх виробників та постачальників продукції зі списку наших гуманітарних потреб. Ми завжди відкриті до співпраці.

Крім того, ми є учасниками декількох партнерських програм, та окремих проектів інших благодійних фондів та установ, де беремо різного рівня участь, від допомоги у розробці таких програм або безпосередньої особистої участі.

Як стати нашим партнером?

Якщо у вас є бажання допомогти, ідеї по співпраці, власні програми або проекти які потребують об'єднання спільних зусиль, звертайтеся:

Дмитро Межевич
+380 67 619 34 12
e-mail:

Або за відповідними контактними даними.